...
وب سايت ها
گالری تصاویر
 • کد خبر: a0f8886
 • گزارش برآورد حداکثر بار و انرژی مورد نیاز شرکت توزیع نیروی برق استان البرز تا سال ۱۴۰1 تدوین شد
 • 1396/11/10 سه‌شنبه2018-01-30T14:23:43+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بهشید احمد خان بیگی مدیر دفتر برنامه ریزی فنی شرکت، از تدوین گزارش برآورد حداکثر بار و انرژی مورد نياز اين شرکت تا سال ۱۴۰1 خبر داد.

  مهندس خان بیگی اظهار داشت: مطالعات بار و انرژی حوزه تحت مدیريت اين شرکت توسط کارشناس مطالعات شبکه، آقای مهندس جواد اسماعیلی و با همکاري و هماهنگي نظارت کارشناسان معاونت برنامه ريزي و امور اقتصادي شرکت توانير در جلسات كارگروه برآورد بار و انرژي برق منطقه ای تهران، آبان ماه سال جاری به اتمام رسید.

  وی با بیان این موضوع  که مبنای اطلاعاتی پیش بیني فروش انرژي وميزان حداکثر بار شرکت ، فروش انرژي به تفکيک تعرفه در طول سال ها و دوره هاي گذشته مي باشد، گفت: نتيجه اين گزارش، علاوه بر آن که به نيازهاي شرکت توزیع جهت استفاده در برنامه ريزي بودجه پاسخ مي دهد، به عنوان ورودي مناسب در برنامه ريزي توسعه و گسترش شبكه هاي توزيع، فوق توزیع و برآورد نياز تجهيزات آنها مورد بهره برداري قرار می گيرد.

  وی در ادامه افزود : بر اساس پیش بینی صورت گرفته تا سال 1401 ميزان فروش انرژي، هشت میلیون و58 هزار مگاوات ساعت، حداکثر بار همزمان 1703 مگاوات ، سرانه مصرف انرژي به ازاي هر مشترک 5.5 مگاوات ساعت در سال، سرانه  بار براي هر مشترک 1.15 کيلووات و تعـداد مشتركيـن برق استان افزون بر یک میلیون و 476 هزار مشترك خواهد بود.

   وی در پایان گفت : اطلاعات این گزارش به تفکیک تعرفه در بازه زمانی پنج ساله جمع آوری شده و پيش بيني انرژي و بار در سطح نواحي و کل شرکت توزيع برق استان البرز ، با افق شش ساله تا سال ۱۴۰1  ارائه شده است ، همچنین میزان انحراف پیش بینی و عملکرد (تعداد و مصرف مشترکین) در سال گذشته این شرکت زیر یک درصد می باشد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  .